DET ER OS, DU HANDLER MED

Her er medarbejderne hos Milo lyd&billede

René Milo

René Milo
Indehaver

Telefon: 3641 0011 / 2046 2999
Email: rene@milolydogbillede.dk

Jan René Pedersen

Jan René Pedersen
Butikschef

Telefon: 3641 0011 / 2613 5003
Email: jan@milolydogbillede.dk

Christian Bøje

Christian Bøje Jørgensen
Salg/Support

Telefon: 3641 0011 / 3073 6203
Email: cbj@milolydogbillede.dk

Kristian Holst

Kristian Holst
Service/Tekniker (B&O)

Telefon: 3641 0011
Email: kristian@milolydogbillede.dk

Nikolaj Dyrup Dalberg

Nikolaj Dyrup Dalberg
Salg/Support

Telefon: 3641 0011
Email: nikolaj@milolydogbillede.dk

Emil Breinbjerg

Emil Breinbjerg
Salg/Support

Telefon: 3641 0011 / 3073 6204
Email: emil.breinbjerg.dk

Martin Hoffmann Milo

Martin Hoffmann Milo
Salg/Support

Telefon: 3641 0011 / 9215 2685
Email: martin.milo@milolydogbillede.dk

Carina Hoffmann Milo

Carina Hoffmann Milo
Administration

Telefon: 3641 0011 / 2534 8700
Email: carina@milolydogbillede.dk

Martin Pabst

Martin Pabst
Salg/Marketing

Telefon: 3641 0011
Email: martin@milolydogbillede.dk

Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du ønsker, at vi skal komme hjem til dig for at drøfte, hvordan vi finder den optimale løsning. Vi kommer i hele Region Hovedstaden - kvit og frit naturligvis.

Oprettet i NEWWWEB CMS - Brugervenligt og SEO optimeret Content Management System